free counters

Aktualności

Ostatnie wydarzenia

• autor: Pieter91, 2013-04-30 15:27

Ostatni weekend był dla nas pozytywny, chociaż nie do końca, zważywszy na kolejną porażkę naszej młodzieży. Na szczęście wszystko nadrobili seniorzy. O drużynie która przegrała tydzień wcześniej mogliśmy zapomnieć. Tym razem wszyscy zawodnicy pokazali że chcą grać. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. To my to goście dochodzili do bardzo dobrych sytuacji. Jednak nikt nie potrafił dobrze wykończyć swojej szansy. 10 minut przed końcem pierwszej odsłony na prowadzenie wychodzi Sparta Babice. Na odpowiedź nie musieliśmy zbyt długo czekać. Gdzieś po 3-4minutach po rajdzie Piotra Grzybka wyrównujemy. Drugą połowę rozpoczęliśmy podobnie co pierwszą rozważnie i ze spokojem, powolutku zwiększając dominacje w spotkaniu. Na efekty nie musieliśmy czekać w nieskoczoność. Gole Tomka Mularczyka i Marcina Franka praktycznie przesądziły o losach spotkania. W końcówce trafiali Paweł Hajok i ponownie Tomasz Mularczyk.

LKS ADAMOWICE 5:1 SPARTA BABICE

Natomiast już jutro ( tj.środa 1.V ) rozgrywamy kolejne spotkanie ligowe. Również przychodzi nam się zmierzyć w spotkaniu derbowym z LKS Bogunice. Rywale jak dotąd nie prezentują się zbyt dobrze. W 2 rozegranch spotkaniach nie zdobywają nawet punktu. Jednak derby rządzą się swoimi prawami. Jak wiadomo teren w Bogunicach nie jest łatwy. Obyśmy nie byli świadkami podobnego starcia co z Jankowicami.